Strona głównaAktualności

Aktualności

26.10.2015

Konferencja Infrastructure Investors Forum (IIF) Energy & Renewables w Londynie

Kancelaria SOLIVAN ma przyjemność poinformować, że Christian Schnell został zaproszony do wzięcia udziału w roli prelegenta piątej edycji konferencji Infrastructure Investors Forum (IIF) Energy & Renewables.

więcej
26.10.2015

Warsztaty Aukcje w energetyce Dziennika „RZECZYPOSPOLITA”

Christian Schnell, partner kancelarii SOLIVAN, został zaproszony do wygłoszenia prelekcji podczas warsztatów Aukcje w energetyce, które odbędą się w dniach 10-11 grudnia 2015, w Warszawie, w siedzibie Dziennika „Rzeczpospolita” (ul. Prosta 51).

więcej
01.09.2015

Round Table - dyskusja na temat potencjału OZE w Polsce i w Niemczech

Christian Schnell, partner kancelarii SOLIVAN, został zaproszony do dyskusji na temat potencjału energii odnawialnych w Polsce i w Niemczech.

więcej
28.08.2015

RAPORT RYNKOWY DOT. PROGNOZ PRZYCHODÓW- WARSZTATY NA TARGACH HUSUM WIND

SOLIVAN, ENERVIS, ANEMOS AND WYSOKIENAPIECIE.PL poprowadzą warsztaty na temat raportu rynkowego dotyczącego prognozowanych przychodów w ramach systemu aukcyjnego. Warsztaty odbędą się 16 września na Targach Husum WIND oraz 3 listopada w siedzibie Konfederacji Lewiatan w Warszawie.

więcej
25.08.2015

TARGI HUSUM WIND 2015

W dniach od 15 września do 18 września 2015 SOLIVAN będzie wystawcą na targach Husum WindEnergy.

więcej
Używamy plików cookies (ciasteczek)Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się na umieszczenie ich w Twoim urządzeniu końcowym.
Nie pokazuj więcej